Na kontaktoni

Jeni te lutur te na kontaktoni ne adresat e meposhtme per cdo pyetje, paqartesi apo sugjerim. Tek ne do gjeni gjithmone produkte cilesore dhe cmimet me te mira.


Informacion per klientin

Rruga Sami Frasheri (ngjitur me pasticeri SOMEG)
Telefon : +355 69 46 30 300
Email : info@tulips-store.com