PARFUME

Ju mund te filtroni nga menuja majtas ne baze te markes dhe cmimit

img
OFERTE

Chloé (New) Eau de Parfum 75 ml (461624)

Materiali : Me notat e peonias, freesia, litchi, zambaku, trendafili dhe magnolia.
Marka : Chloé

16,600 Leke
img
OFERTE

Dolce&Gabbana Light Blue 100ml (418217)

Materiali : Me perzierjen e molles jeshile, trendafilit te bardhe dhe drurit te kedrit, do ju dehe me aromen e saj!
Marka : DOLCE&GABBANA

13,000 Leke
img
OFERTE

GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO 100 ML (445968)

Materiali : Arome e fresket ujore dhe qitro.
Marka : GIORGIO ARMANI

13,000 Leke

Total 4 artikuj